Fotografia - Aparaty fotograficzne i foto porady

Witaj Guest

Search:

Ostatnio dodane artykuły

1: Fotografia.
Jedną ze sztuk, która jest najbardziej popularna i która cieszy się największym zainteresowaniem wśród wielu ludzi, jest fotografia. Jej popularność to na pewno kwestia du..

2: Fotomodeling
Wiele młodych dziewcząt zaczyna marzyć o karierze modelki nim jeszcze urosną im piersi. Fakt faktem, że strojenie się w ciuchy, zakładanie szpilek mamy i wymalowywanie siebie całej czerwoną..

3: Paweł Kania - Fotografia Ślubna Śląsk
Śląsk, uchodzi za województwo ogromnie obfite w utalentowanych fotografów. Nic dziwnego, z powodzeniem działa tu wiele szkółek fotograficznych, a starsi, bardziej doświadczen..

4: Dekoracje ślubne w sesji w plenerze
Jako że nie dawno wykonywałem dla koleżanki zdjęcia ślubne (był to mój prezent ślubny dla pary młodej, a zarazem moja pierwsza sesja tego typu), chciałem podzielić się z wami moim ..

5: Poradnik dla nowożeńców
Ślub to najistotniejsze wydarzenie naszego życia i zapewne każdy chciałby aby było udane. O ślubie marzą najbardziej kobiety. Już od najmłodszych lat wyobrażają siebie w pięknej białej su..

6: zazdrostki
Firma K&K powstała w roku 1989. Dynamiczny rozwój K&K został oparty na dywersyfikacji rodzajów działalności, a stałe poszukiwanie nisz rynkowych sukcesywnie zwiększa jej ob..

7: Zawód fotograf - jak zacząć
W dobie powszechnego dostępu do cyfrowych aparatów fotograficznych, wydawać by się mogło że osiągnięcie jakichkolwiek korzyści finansowych ze swojego hobby jakim jest fotografia będzie..

8: Dominik Hamala - Reportażowa fotografia ślubna Kraków
Strona fotografa ślubnego Dominika Hamali członka międzynarodowej organizacji zrzeszającej najlepszych fotoreporterów ślubnych na Świecie. Jeżeli szukają Państwo kogoś kto w spos&oacu..

9: O trudnościach sesji ślubnej
  W fotografii liczy się obecnie kreacja. Innymi słowy dobry pomysł. O ile malarz nie potrzebuje modela na bieżąco i teoretycznie jest w stanie namalować obraz z głowy, o tyle fotograf pot..

10: Cyfrowy aparat, a analogowe szkło
  Od kilku lat jestem użytkownikiem systemu pentaxa. Fotografuje na modelu k 100d z 8 obiektywami analogowymi. Chciałbym się w tym miejscu podzielić z czytelnikami moimi spostrzeżeniami na t..


Strona 1/5
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]