Ślub to niesamowite emocje, wzruszenia, radość, ekscytacja i to wszytko można zatrzymać na zdjęciach. Wyeksponowanie tego dnia, ważnych momentów to nie lada wyczyn i dlatego warto to powierzyć prawdziwemu artyście – Fotografowi z Pasją , który będzie miał pomysł na siebie, na sesję, jest kreatywny i otwarty na propozycje Pary Młodej.

Wspomnienia po latach rozmazują się i wtedy można wyjąć album ze zdjęciami i powrócić do tych niezwykłych dni i chwil. Fotograf przede wszystkim powinien mieć talent artystyczny, aby zaplanować całą sesję, tworzyć plan, aby potem wszystkie zdjęcia ułożyły się w całość i przedstawiły historie z tego magicznego wieczoru.

Poszukiwania fotografa najlepiej rozpocząć dużo wcześniej, aby zarezerwować sobie tego, który nam będzie odpowiadał. Często Ci najlepsi mają terminy zaklepane już na rok do przodu. Przejrzyj strony internetowe gdzie znajdziesz galerię zdjęć i będziesz mógł wybrać te które Cię interesują. Znajdziesz tam przykładowe  zdjęcia ślubne  z ceremonii zaślubin, reportażu weselnego, sesji w plenerze. Dobrze wybrać fotografa regionalnego np. z Warszawy wtedy koszty będą niższe, bo nie będziemy płacić za przejazd fotografa. Po wybraniu zdjęć, które najbardziej nam przypadły do gustu warto wysłać zapytanie i umówić się na spotkanie. Zapoznacie się wtedy z fotografem i ocenicie czy się rozumiecie i współpraca będzie się dobrze układać.

Dobre porozumienie korzystnie przekłada się na wykonane zdjęcia, fotograf bowiem poznaje gusta młodych i łatwiej potrafi dobrać odpowiednią aranżację. Warto podpisać umowę z fotografem, gdzie będzie opisany zakres usług, na które się zdecydowaliście, wraz z terminem, miejscem do sesji zdjęciowej, czasem realizacji i późniejszym przekazaniem zdjęć gotowych.Uniknie się w ten sposób niepotrzebnych stresów  i będziecie mieć pewność ze pojawi się na ślubie by uwiecznić te chwile.

Dodaj komentarz